Contact

Contactgegevens

Offerte / Advies / Prijs

Safertractors bv
Kalanderstraat 24a
7461 JM Rijssen
Nederland

tel: 0031- 548 820 800

info@agribumper.com

Ons verkoopteam

Nederland

Edwin Smit

Sales Benelux

tel +31 (0) 646 - 606 772

edwin@agribumper.com

Safertractors bv
Kalanderstraat 24A
7461 JM  Rijssen
tel:+31 - 548 820 800

Languages : Nederlands - English - Deutsch

Deutschland

Martin Bloemendal

Sales, marketing & engineering

tel +31 (0) 631 - 690 916

martin@agribumper.com

Saferstractors bv
Kalanderstraat 24A
7461 JM  Rijssen
tel:+31 - 548 820 800

Languages : Nederlands - English - Deutsch

France

HANS VERCAUTEREN

Sales France

mob +33 6 81 54 32 74

hans@agribumper.com

EASYMASS® sarl
Pôle d’activités
02190 GUIGNICOURT - FRANCE
Tél : +33 (0)3 23 21 35 04

Languages: France - Nederlands - English

UK

George Dance

Sales UK

mob : +44 07860 828088

george.dance@zuern.de

Zurn Harvesting UK
Unit 6, Woodway
HP27 0NN PRINCES RISBOROUGH
phone 01844 275275

Languages:  English

Italie

Marcello Ermido Chiodini

Sales Italy

mob : +39 3495434579

marcello.chiodini@gmail.com

Agritec S.a.r.l.
Via Brusuglio, 62
20161 Milano (MI)
Phone +3907704480966

Languages: Italian - English

Spain

Pablo Arias Diaz

Sales Spain

mob : +34 666 88 41 87

info@agrocarsilva.com

Agrocar Silva
C/lamas 2 cp27680
Calle Lamas, 2, 27680 Baralla
phone +34 679 09 62 32

Languages:  Espanol - Portugees

Contact

 

 

AGRIbumper a product of

Safertractors bv
Kalanderstraat 24a
7461 JM Rijssen
Nederland

info@agribumper.com

 

Board

Erik Wevers 

erik@agribumper.com

Martin Bloemendal

martin@agribumper.com

 

Engineering

John Sloot

john@agribumper.com

 

Administration

Netherlands
 

Patrick Gerritsen

patrick@agribumper.com

France

adeline brenot

france@agribumper.com

 

Overige informatie

KvK 70019126

BTW NL8581.06.000.B01